Як стати дилером?

Чому вигідно стати нашим дилером?

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб Ви отримали максимальну вигоду при співпраці з нами. Високоякісна та високотехнологічна продукція з багаторічною історією по всьому світу, приваблива цінова політика, команда професіоналів – це те, що ми гарантуємо нашим дилерам.

Яку підтримку ми надаємо дилерам?

В рамках дилерської програми надається технічна, рекламна, консультаційна та навчальна підтримка. Усі дилери розміщуються на нашому офіційному сайті. Ми забезпечуємо необхідними матеріалами та інформаційними брошурами, де представлена детальна інформація про товари.

Як стати нашим дилером?

Ми прагнемо розвитку та шукаємо кваліфікованих партнерів для співпраці. Нашим дилером може стати будь-яка компанія чи приватний підприємець, який хоче розвивати нішу грилів та барбекю.

Запрошуємо до співпраці: салони камінів, басейнів і спа, садові центри, ландшафтних дизайнерів та архітекторів, експертів в кулінарії, а також магазини товарів для кемпінгу та туризму.

Станьте авторизованим дилером високоякісних інфрачервоних грилів. Щоб подати заявку на співпрацю напишіть нам на емейл info@picnicmarket.com.ua лист з темою «Хочу стати дилером».

Приєднуйтеся до нас!

Всі результати пошуку