Літо в розпалі готуємо на мангалі!

І не тільки на мангалі, а також на решітці, грилі та барбекю. Сучасних пристроїв для того, щоб приготувати стейки, овочі та інші смаколики зараз безліч – головне зробити правильний вибір і насолоджуватися спілкуванням з друзями та рідними на відкритому повітрі.

Раніше для походу на пікнік з аксесуарів потрібні були лише шампура та посуд, а сьогодні ми стали на рівень цивілізованіше, не розводимо багаття просто на землі, що дозволяє не шкодити природі та уникати ризику лісової пожежі по максимуму. В арсеналі сучасної людини, що йде на пікнік сьогодні безліч зручних пристосувань на будь-який бюджет.

Monolith ICON

Яке існує популярне і практичне обладнання для пікніка?

Розглянемо найкраще обладнання та аксесуари для пікніка:

 • Набори для пікніка – це ергономічні та дуже зручні готові комплекти з посуду та інших різних аксесуарів, які закріплені в сумці або рюкзаку, що не одноразові та дуже практичні. Залежно від комплектації, ви можете отримати “міні-кухню” зі скатертиною, дошкою для нарізки, сіллю, перцем, різними склянками та звичайно ж, з небитими тарілками та приборами з нержавійки.
 • Шампура – мабуть, це найбільш традиційне приладдя для шашлику. Зараз варіантів дизайну і матеріалів виготовлення десятки, а для поціновувачів класики, знайдеться свій ідеальний дизайн.
 • Решітка для гриля – дуже зручна заміна шампурам, які зазвичай губляться, і що найгірше, можуть завдати травму через гострий кінець.
 • Переносний мангал – зручний, легкий і головне допомагає зберегти природу. Використовувати можна як для решітки-гриль так і для шампурів.
 • Стаціонарний мангал – може стати цілим витвором мистецтва з кованих елементів, з дахом і без, з різним набором грат, підставок, тощо. Можна вибирати з готових, а можна і замовити виготовлення мангала під індивідуальне замовлення.
 • Барбекю та гриль. Це найсучасніші та найбільш зручні пристрої, які роблять наш відпочинок на природі не тільки приємним, але й естетично красивим. Адже всі ми бачили старі закордонні фільми, як вже тоді барбекю – це ціла культура відпочинку на природі або задньому дворі свого будинку.

Різниця між грилем і барбекю знаходиться в тому, що барбекю має більш складну конструкцію з кришкою, для високих температур. Переносні гриль, барбекю дуже зручні на природі, ще існують стаціонарні барбекюшниці, а також можна купити професійний гриль, ціна буде залежати від якості матеріалу та складності конструкції. Якщо бути точними, існують ще електрогрилі, аерогрилі, газові грилі, вугільні грилі, але це навряд чи зручно на природі.

 • Аксесуари для барбекю та гриль. Це всілякі лопатки, щипці, підставки та кріплення (для смаження вертикально, для ребер і овочів, тощо). Для поціновувачів приготування м’яса, овочів або грибів на грилі – це ціле мистецтво, яке потребує різних додаткових пристосувань.

Окрім бажання гарно провести час на природі, важливо при виборі обладнання для гриля, барбекю, мангала та інших аксесуарів для пікніка, пам’ятати, що не тільки приготувати смачно, але зберегти природу. Вибирайте мангали, решітки, грилі та барбекю в залежності від ваших смакових звичок, бажаного способу приготування – тоді ваш пікнік завжди вдасться.

Категорії:
Поради, Рецепти
Відгуки
 • Jamesbexia
  Jamesbexia

  Very informative looking forwards to coming back.

Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку