🔥TUNDRA GRILL🔥

Muurikka, (Фінляндія) – відомий європейський виробник металевих вуличних барбекю виконаних з міцної жаростійкої легованої сталі. Компанія заснована в 1978 році.

Історія справжнього і оригінального Tundra Grill почалася в Лапландії, де цінується їжа і тепло, а сталь поважається. Ідея Tundra Grill полягала в тому, щоб створити в будинку камін, де можна було б готувати їжу і який був би безпечним джерелом тепла і атмосфери. Перший гриль Tundra був запущений в 1993 році. Згодом базова модель гриля Tundra перетворилася в багатофункціональний відкритий дров’яної і вугільний гриль, який можна використовувати на задньому дворі, в котеджі або в будь-якому іншому місці, де люди збираються, щоб приготувати і разом насолоджуватися їжею. Місце, де зустрічаються тепло, хороша їжа і друзі.

Додаткові Tundra Grill дозволяють встановити ваш фінський гриль барбекю як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Завдяки бездоганним європейськими технологіями фінські барбекю Tundra Grill отримали широку популярність як в Європі, так і в Україні. Багатофункціональність і широкий вибір моделей роблять Tundra Grill незамінним помічником в приготуванні ваших улюблених страв з м’яса, морепродуктів, птиці та овочів.

Доступні різні варіації зовнішньої обробки: метал, чорний або бронзовий відтінки. Кілька варіантів висоти від землі і діаметра.

Категорії:
Grills & BBQ, Новини, Огляди
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку