🤔Вугільний гриль чи газовий, який обрати ?!

Вугільний гриль чи газовий ?!

 

Це питання яке цікавить кожного новачка в грилюванні. Отож, розберемо плюси та мінуси цих двох видів грилів.

 

 

ПЕРЕВАГИ ВУГІЛЬНОГО ГРИЛЯ

Найбільш популярні причини, за яких ми обираємо вугільний гриль, це унікальний смак і аромат диму і можливість швидко обсмажувати продукти при високих температурах (це дуже важливо, коли мова йде про стейки або бургери). Вони також добрі при тривалому копченні м’яса при низьких температурах (ми маємо на увазі великі шматки м’яса – свинячу лопатку, шию, ребра). Нарешті, не менш важлива довговічність вугільних грилів, та економність. Керамічні грилі камадо, здатні тримати температуру від 4 до навіть 20 годин(в залежності від температурного режиму та якості вугілля) на одній закладці!

Але: вугільні грилі вимагають постійної чистки, оскільки після вугілля залишається попіл. Перед кожним розпалюванням гриль повинен бути повністю очищений від золи. Дорожчі моделі мають зручний зольник, який можна легко і швидко вичистити. Також він довше набирає температуру ніж газовий, та довше остигає.

ПЕРЕВАГИ ГАЗОВОГО ГРИЛЯ

Зручність, економія часу і ще раз зручність. Не секрет, що газові грилі дуже зручні завдяки тому, що на них можна швидко почати готувати їжу. Все, що потрібно, це просто включити гриль і почекати кілька хвилин. Вам не потрібно нічого контролювати з моменту включення гриля і до досягнення необхідної температури. Крім того, гриль не потрібно чистити, від золи, тільки решітки від їжі.

Але: газові грилі в стандартній комплектації не можуть розігрітися до таких високих температур, як вугільні. Вартість оптимальної моделі газового гриля вище його «вугільного» брата. Однак, у порівнянні з вугільним грилем, в газовому грилі набагато простіше осягнути необхідну температуру і підтримувати її. Газ дорожчий ніж вугілля, балон мусить бути композитним, щоб звести до мінімуму небезпеку займання вогню.

Висновки:

  1. Якщо ви хочете м’ясо з ароматом димку і любите копчене м’ясо, тоді купуйте вугільний гриль.
  2. Вибираєте зручність і простоту в використанні? Тоді ваш вибір – це газовий гриль.
  3. Якщо у вас достатньо грошей, і ви любите готувати – сміливо купуйте обидва гриля. Кожен з них хороший по – своєму, і в залежності від того, який результат ви хочете отримати, ви оберете той чи інший гриль. Обов’язково виділіть час на докладне вивчення газових і вугільних грилів, а також оцініть плюси і мінуси кожного.
Категорії:
Grills & BBQ, Новини, Поради
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку