Акція

Керамічний гриль Monolith ICON 33 см

24750 грн
Є в наявності
 • Опис

  За допомогою керамічного грилю Monolith ICON можна не тільки грилювати, але й пекти та смажити його навіть можна використовувати як мангал для пікніку, завдяки своєму невеликому розміру та вазі. Особливість грилю Monolith ICON: кришку можна зняти та використовувати ICON як звичайний мангал, або покласти сталеву плиту зверху. На плиту можна прикріпити крапельницю для збору жиру та золи.

  Гриль Monolith ICON має діаметр рещітки для смаження 33 см на якій легко готувати їжу для компанії з 3 чоловік. Вага гриля складає 35 кг, висота гриля 50 см, а діаметр 53 см. Гриль доступний у чорному кольорі, зі сталевими ніжками.

  Його можна використовувати як гриль у стилі Plancha або Teppan при різних температурах. Температура дуже висока в центрі грилюі і трохи нижча на зовнішніх частинах, де плита виступає. Це означає, що ви можете смажити їжу посередині і переміщувати її до зовнішніх частин, щоб готувати і зберігати тепло. Для любителів м’яса, риби, овочів та піци ICON не залишає нічого бажаного.

  Найкраще те, що голодним гостям не доводеться довго чекати, гриль нагрівається дуже швидко і температури (100 градусів) можна підтримувати до 20 годин, щоб приємні вечори не закінчувалися швидко.

  Monolith ICON

  Принцип дії керамічного грилю досить простий: їжа готується під дією жару, зосередженого під корпусом гриля. Керамічний гриль можна застосовувати для приготування хліба і товстих шматків м’яса.

  Кераміка робить смак продуктів особливим, не схожим ні на що. Вона зберігає свіжість продуктів і їх сік, виключає висушування під час приготування. В процесі приготування не використовується масло, тому можна не боятися холестерину. У підсумку виходять хрусткі крильця, соковиті стейки і шашлик, ароматні томати, картопля і баклажани.

  Monolith ICON

  Базове оснащення грилів:

  • вбудований в кришку термометр;
  • зручна система збору попелу;
  • фіксатор кришки;
  • рещітки.

  Всього 15 хвилин після засипання вугілля і керамічний гриль буде готовий до використання. До речі, вугілля в грилі витрачаються дуже економно.

  Monolith ICON

  Влітку і взимку — керамічний гриль готовий працювати з їжею. Керамічні грилі приваблюють оригінальним зовнішнім виглядом. Вони присутні на кухнях багатьох ресторанів і ентузіастів професійної кулінарії. На них можна готувати на вулиці, навіть взимку — гриль довго зберігає температуру.

  Monolith ICON

 • Характеристики
  Вага
  35 kg
  Висота, см
  Діаметр, см
  Бренд
  Гарантія
  Колір
  Матеріал
  Термометр
  Ідеально підходить для людей у кількості:
 • Відгуки (1)
  • OFEDAK
   OFEDAK

   Влюбился в этот керамический гриль, сложно словами передать насколько он удобен и какое вкусное мясо получается на нем.

  Написати відгук
  Ваш відгук
  Ваша оцінка
  Ім'я
  Email

 • Аксесуари