Що потрібно для пікніку восени?

Для тих, хто цінує миті відпочинку у теплій компанії, або хоче розділити романтичні вихідні з коханою людиною, пора року в загальному не грає ролі. Важливо хотіти провести гарно час, поласувати смачними стравами на грилі, відпочити та набратися сил та натхнення на новий робочий тиждень.

Що ще окрім бажання слід мати для осіннього пікніка? Декілька порад від ПікнікМаркет.

Слід зауважити, що найбільша різниця між літнім пікніком та осіннім полягає у непередбачуваності погодних умов. Якщо літній дощик може сприйматися, як романтична чи весела пригода, то осінній дощ вже не такий теплий. Саме тому  для пікніка найкраще обирати заміський будинок, котедж чи дачу, щоб можна було сховатися від негоди та зігрітися. Та, якщо ви полюбляєте пікніки на галявині чи в лісі, просто треба подбати заздалегідь про теплі речі та парасолі.

Часи, коли багаття розкладали прямо на землі та смажили шашлики на імпровізованих дерев’яних шампурах уже у минулому. Сьогодні для сучасної людини є усе, що тільки не бажаєш, щоб приготувати смачні страви та відпочити.

Найпопулярніше обладнання для пікніка на сьогодні досить різноманітне – усе залежить від естетичних та гастрономічних уподобань наших клієнтів. В основному клієнти нашого інтернет-магазину ПікнікМаркет обирають таке обладнання для пікніка:

  • Грилі та барбекю для приготування соковитих стейків з м’яса та риби, овочів та навіть фруктів.
  • Грилі-коптильні, для приготування як стейків так і копченого м’яса.
  • Тандири, для приготування вишуканих страв східної кухні, лавашу та м’яса на шампурах (в тандирі є спеціальні кріплення для шампурів у вертикальному положенні)
  • Переносні (розбірні) мангали та решітки-гриль, як класичний варіант для тих, хто подорожує, наприклад, без машин.

Для зручності на природі чи у власному будинку в нас є готові набори для пікніка, посуд, меблі та різноманітні аксесуари по догляду за обладнанням та для приготування страв.

Великою популярністю користуються переносні та розбірні моделі гриль-барбекю, тандири та коптильні, але в асортименті є переносні та навіть професійні моделі обладнання для пікніка.

Пам’ятайте, що для хорошого відпочинку потрібна лише компанія, а ПікнікМаркет подбає за вашу зручність на природі від А до Я.

Категорії:
Новини, Огляди
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку