Огляди

Monolith ICON

Гриль чи барбекю: обираємо правильно!

Ера розпаленого багаття на землі посеред лісу, мабуть, давно вже в минулому. І це тільки на користь природі та екологічного стану лісу. Сучасна людина, яка хоче відпочити на природі, вже давно має переносний мангал та решітку, вуглі та всі необхідні аксесуари для пікніка.

Пікнік на природі з золотавим акцентом осені

Спекотні літні дні вже позаду, погода стає м’якішою, а вдень ще досить тепло, щоб влаштувати затишний пікнік на природі. Збирайте компанію, обирайте затишну галявину – і скоріше вирушайте на пікнік. Найкраще у відпочинку на природі в осінній період те, що сонце вже не таке гаряче і легко можна збиратися в обід та не ховатися під деревами. Цей період також сповнений дещо романтикою, тому можете влаштувати собі і пікнік на двох, закутуючись у теплий плед  та споглядаючи як танцюють вогники у мангалі, куштуючи ароматний та зігріваючий глінтвейн.

Що потрібно для пікніку восени?

Для тих, хто цінує миті відпочинку у теплій компанії, або хоче розділити романтичні вихідні з коханою людиною, пора року в загальному не грає ролі. Важливо хотіти провести гарно час, поласувати смачними стравами на грилі, відпочити та набратися сил та натхнення на новий робочий тиждень.

Що таке тандирна піч?

Зараз популярно пізнавати та пробувати різні страви з абсолютно різних куточків світу. Ми в ПікнікМаркет дуже поважаємо це віяння, тому, що в кожній країні можна знайти для себе щось цікаве, розширити свої гастрономічні враження, вибираючи для улюбленої страви, а завдяки технічному прогресу, можна їх готувати навіть вдома.

Всі результати пошуку