Новини

Пікнік на природі з золотавим акцентом осені

Спекотні літні дні вже позаду, погода стає м’якішою, а вдень ще досить тепло, щоб влаштувати затишний пікнік на природі. Збирайте компанію, обирайте затишну галявину – і скоріше вирушайте на пікнік. Найкраще у відпочинку на природі в осінній період те, що сонце вже не таке гаряче і легко можна збиратися в обід та не ховатися під деревами. Цей період також сповнений дещо романтикою, тому можете влаштувати собі і пікнік на двох, закутуючись у теплий плед  та споглядаючи як танцюють вогники у мангалі, куштуючи ароматний та зігріваючий глінтвейн.

Що потрібно для пікніку восени?

Для тих, хто цінує миті відпочинку у теплій компанії, або хоче розділити романтичні вихідні з коханою людиною, пора року в загальному не грає ролі. Важливо хотіти провести гарно час, поласувати смачними стравами на грилі, відпочити та набратися сил та натхнення на новий робочий тиждень.

Осінній пікнік, чи є переваги?

Ви гадаєте, що з настанням календарної осені пора пікніку та відпочинку на природі завершилася? Звісно, ні! А як же ж бабине літечко? Теплі осінні дні, створені якраз для затишних посиденьок.

Хто за здорове та збалансоване харчування? ПікнікМаркет ЗА!

Ми знаємо, чому їжа, приготована на грилі корисна, а ви?

Нікого не здивувати зараз тим, що стежити за своїм харчуванням – це дуже важливо, адже те, що ми їмо – це наше здоров’я, краса і молодість. Тепер зовсім не потрібно сидіти на незрозумілих виснажливих дієтах, мучитися та страждати від голоду.

Що таке тандирна піч?

Зараз популярно пізнавати та пробувати різні страви з абсолютно різних куточків світу. Ми в ПікнікМаркет дуже поважаємо це віяння, тому, що в кожній країні можна знайти для себе щось цікаве, розширити свої гастрономічні враження, вибираючи для улюбленої страви, а завдяки технічному прогресу, можна їх готувати навіть вдома.

Всі результати пошуку