🎉Незабаром 🔥MONOLITH 2.0 SERIES🔥

Тепер усі моноліти оснащені скріпленою прокладкою з нержавіючої сталі та склопластику, що включає високоякісні металеві стрічки. На новий Monolith Junior можна встановити планчу. Система підняття класичної кришки була оновлена, щоб забезпечити ще більш легке відкривання. Мало того, всі моделі тепер оснащені новими чавунними випускними клапанами, оснащеними новою системою ковзання для більшої стійкості. І щоб гарантувати, що кожен «Моноліт» готовий до роботи з Гуру, всі наші камадо мають адаптер для повітродувки «Гуру». Ми з нетерпінням чекаємо нової ери грилів – Monolith Pro Series 2.0

АБСОЛЮТНО НОВА СИСТЕМА ШАРНІРІВ

CLASSIC: більша гнучкість у співпраці з ще більшою стабільністю. Завдяки зміні зміни положення шарніру кришка тепер відкривається з ще меншим зусиллям, але при цьому весь час залишається на грилі, герметична внутрішня камера краще, коли-небудь раніше.

JUNIOR:

– у новій серії Pro Series 2.0 ми оснастили Junior шарніром ICON, тепер на цьому грилі можна використовувати нашу широко відому планчу для смаження, що робить його універсальнішим.

УЩІЛЬНЕННЯ з нержавіючої сталі І СКЛОВОЛОКНА

Інноваційна система ущільнення нашого камадо – привела в захват учасників минулорічного барбекю. У 2021 року ми прислухалися до вашого заклику та оснастили всі наші моделі грилів сітчастою прокладкою з нержавіючої сталі та скловолокна. При заміні кожні 3-5 років вона практично не вимагає обслуговування, набагато легше чиститься і стійка до будь-яких впливів.

GURU – ГОТОВИЙ!

Більше ніяких компромісів: У Pro Series 2.0 вбудований адаптер, на який BBQ GURU встановлюється одним простим рухом. Таким чином, ви завжди будете готові до наступного барбекю – а трудомістка установка перехідною пластини піде в минуле.

НОВА ЧАВУННА ЗАСЛІНКА

Новий стиль з поліпшеними характеристиками: Перероблена чавунна заслінка направляє дим прямо вгору і назовні з гриля. Нова система ковзання забезпечує більшу стабільність і відчувається ще краще, ніж раніше.

Категорії:
Grills & BBQ, Новини, Поради
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку